GROUP AUTO CZ & SK
Ajusa
Ate
Bosal
Bosch
Brembo
Continental
Ajusa je nadnárodní společnost s tradicí více než 45 let. Pracuje na neustálém zlepšování jak svých produktů, tak svých služeb. Ajusa je důležitým výrobcem a dodavatelem v oblasti spalovacích motorů a všech dalších komponentů z této oblasti.
Značky
AJUSA
Youtube channel
Dokumenty
ATE, značka brzd s dlouholetou tradicí, je synonymem zkušeností, inovativnosti a odbornosti v brzdových systémech. Všechno je shrnuto slovy "Technologie Brakethrough".
Značky
ATE VDO
Youtube channel
Dokumenty
Společnost byla založena roku 1923. Její sídlo je v Belgii. Prakticky po celém světě má výrobní závody a distribuční centra, také má svá výzkumná a vývojová střediska. Má vynikající pověst v oblasti výfukových systémů v dodávkách do prvovýroby i na trhu náhradních dílů. Bosal je společnost zaměřená na výsledky a spokojenost zákazníků díky vynikající kvalitě. Součástí sortimentu firmy jsou tažná zařízení, střešní nosiče a příslušenství pro montáž produktů firmy Bosal.
Značky
VFM BOSAL
Youtube channel
Dokumenty
Naše produkty a služby jsou navrženy tak, aby vyvolaly nadšení, zlepšily kvalitu života a pomohly zachovat přírodní zdroje. Chceme zajistit špičkovou kvalitu a spolehlivost. Stručně řečeno: chceme vytvořit technologii, která je "vynalezena pro život".
Značky
BOSCH HC-PARTS OTC UNIPOINT BEISSBARTH ROBIN AIR
Youtube channel
Dokumenty
Firma byla založena v roce 1961 v Itálii. Dnes je značka Brembo jednoznačně nejprestižnějším pojmem v oblasti brzdových dílů pro automobily i motocykly. Firma disponuje širokým záběrem počínaje běžnými destičkami, kotouči a celými brzdovými systémy pro běžné standardní vozy a motocykly až po špičkové komponenty vyráběné za pomocí nejnovějších top technologií pro závodní stroje používané v nejprestižnějších světových sériích. Firma vyrábí přes 30 miliónů kotoučů ročně pro více než 30 automobilek včetně BMW, Ferrari, Mercedesu, Porsche a tří největších automobilek v USA.
Značky
BREMBO
Youtube channel
Dokumenty
Společnost Continental byla založena v roce 1871 v Hannoveru. Je jedním z hlavních světových dodavatelů automobilových komponentů a má komplexní know-how v oblasti pneumatik, brzdové technologii, kontroly dynamiky motorového vozidla, elektroniky a senzorických systémů. Continental má na kontě nespočet patentů v oblasti vývoje pneumatik a gumárenského průmyslu jako třeba vzorkovaný běhoun, protiskluzová pneumatika, pneumatika s kordem či bezdušová pneumatika. V současné době zaměstnává 150.000 lidí v 36 zemích a v téměř 200 pobočkách v centrech výzkumu a vývoje a testovacích stanicích. V sortimentu společnosti je nabídka pneumatik snad pro vše co má kola.
Značky
CONTINENTAL UNIROYAL SEMPERIT BARUM
Youtube channel
Dokumenty
Contitech
Corteco
Dayco
Delphi
Denso
Elring
Je předním světovým výrobcem rozvodových, drážkových a klínových řemenů nejvyšší kvality, rozvodových sad a také hnacích řemenů pro automobily a užitkové vozy.
Značky
CONTINENTAL CONTITECH
Youtube channel
Dokumenty
Corteco je jedním z předních dodavatelů komponentů pro nezávislý automobilový trh. Jako člen globální skupiny Freudenberg dodává více než 20 000 výrobků v kvalitě OEM
Značky
MICRONAIR SIMMERRING CORTECO
Youtube channel
Dokumenty
Dayco je globální lídr ve výzkumu, vývoji, výrobě a distribuci základních motorových výrobků, pohonných systémů a služeb pro automobily, nákladní automobily, stavebnictví, zemědělství a průmysl.
Značky
DAYCO
Youtube channel
Dokumenty
Jsme partneři s 25 největšími výrobci automobilů na světě. A s více než 170 000 zaměstnanci ve 44 zemích, máme zdroje, dosah a odborné znalosti OE, abychom vytvořili inovace v reálném světě pro globální trh s náhradními díly.
Značky
DELPHI
Youtube channel
Dokumenty
Společnost DENSO je předním dodavatelem moderních automobilových technologií, systémů a komponent pro významné výrobce automobilů. Jsme odhodláni stát se světem lepším místem prostřednictvím našich prvotřídních produktů a technologií.
Značky
DENSO
Youtube channel
Dokumenty
Společnost je největší světový výrobce motorových těsnění se zkušenostmi více jak 130 let. Má obchodní podporu společnosti ElringKlinger AG - schváleného dodavatele a technologického vůdce pro globální automobilový průmysl.
Značky
ELRING
Youtube channel
Dokumenty
Exide
Facom
Bilstein Group
Federal Mogul
Fte Automotive
Gates
Výrobce, který dodává světovým výrobcům automobilů olověné akumulátory již více než 100 let a stojí za vývojem technicky nejvyspělejších produktů v tomto odvětví. Akumulátory EXIDE jsou mimořádně výkonné a splňují vysoké požadavky na kvalitu v oblasti prvovýroby, které využívají světové automobilky pro vývoj automobilů či projektů požadovaných dnešními trendy.
Značky
EXIDE TUDOR FULMEN DETA CENTRA SONNAK SONNENSCHEIN HAGEN MAREG HENSEMBERGER VOLTMASTER
Youtube channel
Dokumenty
Bez ohledu na vaši práci, společnost FACOM navrhuje a vyvíjí nejúčinnější nástroje, která podporují vaši produktivitu a bezpečnost při práci. Od automobilového průmyslu až po letectví se FACOM účastní každého technologického vývoje tím, že vám poskytuje nejlepší nástroj.
Značky
FACOM USAG BRITOOL EXPERT
Youtube channel
Dokumenty
Pečeť kvality v automobilovém náhradním trhu. Skupina bilstein je jedním z předních světových specialistů na nezávislém trhu náhradních dílů a nabízí opravná řešení pro všechny oblíbené značky automobilů a užitkových vozidel.
Značky
SWAG BLUE PRINT FEBI
Youtube channel
Dokumenty
Byl založen v roce 1899 v Detroitu. Federal-Mogul Holdings LLC je přední světový dodavatel produktů a služeb světovým výrobcům a servisním centrům osobních, užitkových a lehkých i těžkých nákladních vozidel, v námořní, železniční, letecké dopravě a také pro výrobce elektrické energie a další průmyslová odvětví. Produkty a služby společnosti umožňují snižovat spotřebu paliva a objem emisí a zvyšovat úroveň bezpečnosti vozidel. Společnost prodává a distribuuje více než 20 nejuznávanějších značek na globálním trhu s náhradními díly pro motorová vozidla.
Značky
AE ANCO ABEX BERAL BERU FERODO GLYCO GOETZE BENDIX JURID MOOG NECTO NÜRAL PAYEN STOP WAGNER CHAMPION
Youtube channel
Dokumenty
FTE Automotive Group je vaším kompetentním partnerem v oblasti vývoje a výroby aplikací pohonných a brzdových systémů pro automobilový průmysl. Společnost se nachází na všech důležitých kontinentech a jedním z předních dodavatelů OE pro osobní a užitková vozidla po celém světě.
Značky
FTE
Youtube channel
Dokumenty
Společnost byla založena v roce 1911 v USA. Jméno GATES je v dnešní době v celosvětovém automobilovém průmyslu synonymem pro vysoce kvalitní produkty. Má 55 zastoupení a desítky výrobních závodů po celém světě. Kvalita řemenů GATES je výsledkem dlouholeté tradice s moderními technologickými postupy a všechny výrobky GATES jsou proslulé svou dlouhou životností a vysokou spolehlivostí. GATES je dodavatelem takřka všech automobilových výrobců na světě.
Značky
GATES
Youtube channel
Dokumenty
GKN
HaynesPro
Hella
Hengst
Johnson Controls
Karcher
GKN je globální inženýrská skupina. Byla založena v roce 1902 a dnes má 49 výrobních závodů ve 31 zemích po celém světě. Výrobní program firmy Spidan jsou homokinetické klouby a poloosy. Tyto výrobky vykazují nejvyšší kvalitu a splňují certifikaci. Firma produkuje ročně více než 200 miliónů homokinetických kloubů. Sortiment pokrývá potřebu pro většinu vozidel evropských a asijských výrobců.
Značky
GKN SPIDAN LÖBRO EKG
Youtube channel
Dokumenty
HaynesPro je předním evropským dodavatelem technických dat pro automobilový průmysl. Servisujeme automobilový trh s naší unikátní vícejazyčnou databází od roku 1995. Pokud hledáte údaje o údržbě, opravárenské informace, diagnostiku řízení motoru a mnohem víc pro osobní automobily, lehká užitková vozidla nebo nákladní automobily, můžeme vám to dodat!
Značky
Youtube channel
Dokumenty
HELLA je globální, rodinná firma, která je kótovaná na burze a má bohatou historii, která pokrývá více než 100 let. Vyvíjíme a vyrábíme osvětlovací techniku a elektronické výrobky pro automobilový průmysl a máme jednu z největších maloobchodních organizací pro díly a příslušenství vozidel v Evropě.
Značky
HELLA HELLA BEHR
Youtube channel
Dokumenty
Vyvinuto vášnivými lidmi. Pracujeme s vášní a know-how, s kreativitou a důkladným pochopením specifických potřeb našich klientů. S cílem vyvíjet výrobky, které v každé situaci svítí díky vynikajícímu výkonu.
Značky
HENGST
Youtube channel
Dokumenty
Johnson Controls dělá budoucnost mnohem produktivnější, bezpečnější a udržitelnější. Již více než 100 let naplňuje společnost Johnson Controls potřeby svých zákazníků, které se neustále vyvíjejí. Dnes je největším světovým dodavatelem automobilových baterií a vyrábí jednu třetinu ročního objemu výroby celého odvětví. Svým zákazníkům nabízí vysoce kvalitní produkty díky technologiím a procesům. Zaměstnává 1 500 pracovníků ve více jak 50 pobočkách po celém světě.
Značky
VARTA ENERGIZER BAROCLEM SAFA BERGA HOPPECKE TENAX
Youtube channel
Dokumenty
Vynikající řešení pro prodejce automobilů, dílny a čerpací stanice. Kärcher nabízí úklidové koncepty, které jsou přizpůsobeny specifickým požadavkům prodejců automobilů, dílen a servisních stanic. Objevte rozsáhlou řadu čistírenských strojů a zákaznických služeb společnosti Kärcher.
Značky
KÄRCHER
Youtube channel
Dokumenty
Kstools
Kyb
Liqui Moly
Mahle
Mann Hummel
Meritor
Již 22 let společnost KS Tools jako moderní dodavatel nástrojů nepřetržitě poskytuje každodenní řešení a inovativní nástroje pro neustále se měnící požadavky v našem high-tech každodenním životě.
Značky
KS TOOLS
KAYABA je jedním z největších celosvětových dodavatelů tlumičů pérování pro výrobce vozidel. Hodně vozidel opouštějících výrobní linky má namontované KYB tlumiče jako standard. KYB tlumiče určené pro trh s náhradními díly, jsou vyráběné ve stejných závodech a na stejných linkách jako tlumiče pro prvovýrobu. Letité zkušenosti při vývoji a výrobě hydraulických komponent, činí z KYB lídra v tomto oboru a to nejen v tlumičích, ale i v integrovaných řídících sytémech automobilů a speciálních sytémech závěsů kol. Naše globální ředitelství se nachází v japonském Tokiu.
Značky
KYB
Youtube channel
Dokumenty
Díky svému odhodlání a nadšení je LIQUI MOLY dnes celosvětově uznávaným výrobcem pryskyřičných kvalitních maziv, motorových olejů, přísad, výrobků pro údržbu vozidel, chemických oprav, lepidel a tmelů. Celosvětová obchodní značka špičkové kvality vyráběná v Německu , která pozitivně naplňuje zákazníky. Společnost má více než 750 zaměstnanců.
Značky
LIQUI MOLY
Youtube channel
Dokumenty
MAHLE je špičkový dodavatel pro automobilový a motorářský průmysl v oblasti pístů, komponentů motoru, ventilových systémů a filtrů ve kterých MAHLE disponuje nejširší sortimentní nabídkou s nejvyšší ověřenou kvalitu na světě.
Značky
MAHLE KNECHT
MANN + HUMMEL má více než 75 let zkušeností v oblasti filtrace. Během několika posledních desetiletí jsme se rozrostli z malé továrny filtrů na celosvětovou společnost a jsme hrdí na to, že jsme v mnoha sektorech vedoucím odborníkem na filtraci a vývojovým partnerem a dodavatelem originálního vybavení pro mezinárodní automobilový a strojírenský průmysl.
Značky
MANN + HUMMEL FILTRON
Youtube channel
Dokumenty
Společnost Meritor's Aftermarket je předním světovým zdrojem náhradních dílů pro nákladní automobily, traktory, přívěsy, autobusy, autobusy, požární vozy a další specializované vozy. Výrobní a distribuční zařízení v Severní Americe a Evropě nabízejí několik značek značky Meritor, které splňují nejrůznější požadavky na nápravy, brzdové systémy, zavěšení a repasované výrobky, které uspokojují potřeby trhu po celém světě.
Značky
MERITOR
Youtube channel
Dokumenty
Ngk
Nrf
Ntn
Osram
Philips
Schaeffler: Tailor-made solutions for the Automotive Aftermarket
NGK je přední výrobce zapalovacích svíček, žhavicích svíček a Lambda sond. Díky použitým technologiím, japonskému systému řízení výrobních a kvalitativních procesů a v konečném důsledku kvalitou produktů, nemá firma NGK ve světě přímou konkurenci. Jako největší dodavatel hlavních světových automobilek poskytuje NGK výrobky nejvyšší kvality, tak aby splnily specifické požadavky výrobců. NGK se velmi často účastní již počátečních fází vývoje motorů a inženýři NGK pracující společně s výrobci automobilů. Každý výrobek NGK je navržen tak, aby splňoval přísné normy a požadavky, a tím dodává spolehlivost a konzistentní výkon za všech podmínek.
Značky
NGK / NTK
Youtube channel
Dokumenty
Společnost NRF působí od roku 1927 a mezitím se stala předním výrobcem radiátorů, radiátorových částí, chladičů vzduchu, chladičů oleje, chladicích boxů a komponentů klimatizace. Společnost NRF vyvíjí a vyrábí nejmodernější systémy výměny tepla. Produkty NRF se dostanou do mnoha odvětví po celém světě. Přední výrobci automobilů, průmyslové společnosti, loděnice a samozřejmě trh s náhradními díly se řadí mezi pravidelné zákazníky společnosti NRF. Výrobky NRF najdete v nejnáročnějších aplikacích. Výběr NRF znamená volbu kvality a servisu.
Značky
NRF
Youtube channel
Dokumenty
NTN SNR EUROPE je světovým lídrem v oblasti ložisek, spojů s konstantní rychlostí, lineárních modulů, rozváděčových válců, součástí závěsů a souvisejících školení a služeb. Francouzská společnost SNR je členem skupiny NTN-SNR Group již více než 100 let. Vyrábí ložiska nejvyšší kvality a zastoupena je ve více než 200 zemích světa. Řada inovací, jako například systém ABS, pochází právě z vývojových dílen SNR. Společnost je hlavním OE dodavatelem do francouzských automobilek.
Značky
NTN-SNR
Youtube channel
Dokumenty
OSRAM je jedním z předních světových výrobců osvětlení a má historii, která se datuje více než 100 let. Vidíme sami sebe jako dodavatele zaměřené technologie osvětlení v oblasti automobilového a speciálního osvětlení, optických polovodičů, svítidel, osvětlovacích systémů a řešení. Naše produktové portfolio se pohybuje od špičkových aplikací využívajících technologie založené na polovodičových technologiích, jako jsou infračervené a lasery, až po síťová, inteligentní řešení osvětlení budov a městských oblastí.
Značky
OSRAM NEOLUX
Youtube channel
Dokumenty
Inovátor v oblasti automobilového osvětlení již od roku 1914. Je vynálezcem světel Xenon HID. Řada významných světových automobilových výrobců volí pro své automobily produkty osvětlení PHILIPS. Jedním z významných prodůktů firmy je vývoj LED-osvětlení LUMILEDS. LUMILEDS je světový inovátor v oblasti automobilového osvětlení se zaměřením na kvalitu a spolehlivost.
Značky
PHILIPS NARVA
Youtube channel
Dokumenty
Divize Automotive Aftermarket Business je zodpovědná za celosvětovou obchodní činnost v oblasti náhradních dílů. Pozici lídra na trhu zajišťuje naší společnosti prvotřídní kvalita produktů a důraz na technoligický vývoj a výzkum. S našimi čtyřmi značkami LuK, INA, FAG a Ruville nabízíme spojkové, podvozkové a motorové díly. Mezi naše zákazníky patří například Audi, Volkswagen Group, Ford, Nissan, PSA a Renault.
Značky
luk ina fag ruville
Youtube channel
Dokumenty
Shell
SKF
Sogefi Group
TecAlliance
Tenneco
TMD Friction
Společnost byla založena roku 1907 spojením holandské petrolejářské firmy Royal Dutch Petroleum Company a britské přepravní a obchodní společnosti The Shell Transport and Trading Company Ltd. V současné době má společnost okolo 92 000 zaměstnanců ve více než 70 zemích. Společnost využívá pokročilých technologií a inovativního přístupu k budování udržitelné energetické budoucnosti. K jejich nejvýznamějším produktům patří k nim zejména oleje a maziva, paliva, průmyslové chemikálie a výrobky spotřebního charakteru.
Značky
SHELL RIMULA HELIX
Youtube channel
Dokumenty
Společnost SKF je od roku 1907 předním světovým poskytovatelem výrobních technologií. SKF si udržuje přední postavení v celosvětové produkci ložisek. Je jedním z největších výrobců jednořadých kuličkových ložisek na světě. Kvalita výrobků se značkou SKF je potvrzena širokým zastoupením ve výrobě a vývoji světových automobilek, mezi které patří např. Citroen, Ford, Opel, Peugeot, Škoda, Volvo, VW a další. SKF je držitelem mnoha certifikátů kvality ISO.
Značky
SKF
Youtube channel
Dokumenty
Sogefi Group je předním světovým dodavatelem originálních dílů pro automobilový průmysl s více než 35letými zkušenostmi. Sogefi navrhuje, vyvíjí a vyrábí filtrační systémy a pružné komponenty pro zavěšení, jakož i systémy řízení vzduchu a chlazení motoru.
Značky
FRAM COOPERSFIAAM PBR PURFLUX CROSLAND TECNOCAR SOGEFI PRO UNITED SPRING
Youtube channel
Dokumenty
Odbornost společností TecDoc, TecCom, TecRMI a Headline se shromažďuje pod záštitou společnosti TecAlliance. TecAlliance je nyní přední světové průmyslové řešení pro automobilový trh. Stanovili jsme a neustále rozvíjíme průmyslový standard, který činí spolupráci v rámci odvětví efektivnější, účinnější a transparentnější. V jedinečné globální alianci s hlavními hráči digitálního trhu náhradních dílů a silné partnerské sítě podporujeme úspěch všech účastníků digitálního trhu s našimi daty, procesy a službami.
Značky
Youtube channel
Dokumenty
Tenneco Inc. (NYSE: TEN), globální výrobní společnost ve výši 8,6 miliardy dolarů, je průkopníkem globálních myšlenek pro čistší vzduch a hladší, klidnější a bezpečnější přepravu. Jsme jedním z předních světových designérů, výrobců a distributorů produktů a technologií Clean Air a Ride Performance pro různorodé trhy, včetně lehkých vozidel, nákladních automobilů, off-road vybavení a náhradních dílů.
Značky
WALKER MONROE
Youtube channel
Dokumenty
TMD Friction jsou společností skupiny Nisshinbo Group. Jsme globální lídři v technologii brzdového tření. Z osobních automobilů, závodních automobilů a užitkových vozidel až po průmyslové aplikace řídíme špičkovou výkonnost prostřednictvím účinných, spolehlivých a bezpečných brzdných řešení.
Značky
TEXTAR PAGID MINTEXT DON COBREQ
Youtube channel
Dokumenty
TRW
Valeo
Wolf
Zf
Herth und Buss
Nilfisk
TRW Automotive se sídlem v Livonia, Michigan , je hlavní americký globální dodavatel automobilových systémů, modulů a komponent pro automobilový průmysl originálních výrobců a souvisejících aftermarketů. TRW dodává více než 40ti významným výrobcům vozidel . Společnost vyrábí moderní aktivní systémy brzdění, řízení a zavěšení a sofistikované bezpečnostní systémy cestujících, včetně airbagů, bezpečnostních pásů a volantů. TRW má více než 60.000 zaměstnanců, kteří pracují na více než 185 místech po celém světě.
Značky
TRW
Youtube channel
Dokumenty
Valeo Service je multi-specialista sloužící jak výrobcům automobilů, tak i nezávislému trhu s doplňky pro osobní automobily a užitková vozidla. Služba Valeo Service poskytuje všem prodejcům po celém světě širokou škálu autodoplňků (ventil EGR, stěrače, brzdové destičky a disky ...), produkty a služby pro podporu profesionálů na trhu s náhradními díly a zároveň poskytuje větší bezpečnost, pohodlí a jedinečný zážitek z jízdy. Valeo Service nabízí také inovativní nástroje a služby, jako je diagnostika, školení a prodejní a marketingová podpora prodejcům automobilů, distributorům náhradních dílů a nezávislým garáží ve více než 150 zemích po celém světě.
Značky
VALEO SWF
Firma založená v roce 1955 v Belgii. Díky mnohaletým zkušenostem jsou významným světovým hráčem v průmyslu, jsou vynalézavý a jednoznačně orientovaní na zákazníka. Vyrábí maziva a motorové oleje podle nejvyšších ekologických norem a nejvyšších specifikací.
Značky
WOLF OIL CHAMPION
Youtube channel
Dokumenty
ZF je světovým lídrem v oblasti technologie pohonů a podvozku, jakož i technologie aktivní a pasivní bezpečnosti. Společnost zaměstnává přibližně 137 000 lidí a má přibližně 230 poboček v přibližně 40 zemích. V roce 2016 dosáhla ZF tržby ve výši 35,2 miliardy eur. ZF každoročně investuje zhruba šest procent svého prodeje do výzkumu a vývoje - zajišťuje trvalý úspěch prostřednictvím návrhu a inženýringu inovativních technologií. ZF je jedním z největších světových výrobců automobilů.
Značky
SACHS BOGE LEMFÖRDER ZF PARTS
Youtube channel
Dokumenty
Je německá obchodní firma založena již v roce 1925, která v současnosti nabízí široký sortiment elektrických dílů pro osobní i užitkové automobily (divize ELPARTS) a zároveň je evropským specialistou na náhradní a spotřební díly pro japonské a korejské vozy (divize JAKOPARTS). V sortimentu firmy je zahrnuto přes 8500 položek autodílů pro 3000 modelů asijských aut ve špičkové kvalitě. Herth+Buss udržuje úzký kontakt s výrobci vozidel, proto nabízí prvotřídní kvalitu kontrolovanou nekompromisním systémem řízení.
Značky
JAKOPARTS ELPARTS HERTH + BUSS
Youtube channel
Dokumenty
Je jedním z předních světových výrobců profesionálních čistících zařízení. Skupina Nilfisk Group má ústředí v Dánsku a její obchodní společnosti působí ve více než 40 zemích. V souhře se silnou distribuční sítí společnost Nilfisk nabízí a prodává své výrobky celkem ve více než 100 zemích a jejich výrobní závody se nacházejí v Asii, Evropě a Severní i Jižní Americe. V současné době společnost Nilfisk nabízí širokou škálu vynikajících čistících produktů a důvěryhodnou nabídku náhradních dílů na profesionálních trzích.
Značky
NILFISK ALTO ALTO
Youtube channel
Dokumenty
Wynn's
Yokohama
Belgický výrobce nejrůznějších chemických produktů pro použití v automobilovém a strojírenském průmyslu. Značka Wynn's nabízí širokou škálu různých produktů pro chemickou údržbu a zlepšování chodu částí automobilů (např. motor, převodovka, palivový a chladicí systém, klimatizace atd.) Je členem americké společnosti ILLINOIS TOOL WORKS. Wynn's je zastoupený ve více než 100 zemích světa, je podporován 16 pobočkami. Wynn's Automotive disponuje širokou paletou produktů a přístrojů vyvinutých tak, aby odpovídaly specifickým nárokům a nejnovějším trendům trhu osobních a užitkových vozidel. Mnohé produkty Wynn's byly certifikovány německým TÜV a některými světovými výrobci automobilů.
Značky
WYNN'S
Youtube channel
Dokumenty
Společnost Yokohama Tire Corporation je japonská továrna výroby a marketingu v Tokiu, japonská firma Yokohama Rubber Co., Ltd., která je globální výrobní a prodejní společností s prémiovými pneumatikami od roku 1917. Má rozsáhlou servisní prodejní síť v USA, společnost Yokohama Tire Corporation je lídrem v oblasti technologií a inovací. Kompletní produktová řada společnosti zahrnuje pneumatiky pro vysokovýkonné, lehké nákladní automobily a pracovní stroje využívající pneumatiky v terénu, osobní automobily a autobusy.
Značky
YOKOHAMA
Youtube channel
Dokumenty


226
PRODEJNÍCH MÍST V ČESKU A SLOVENSKU
EMT, S.R.O.
MODLETICE 134
251 01 ŘÍČANY
+420 222 500 000
+420 222 500 010
J + M AUTODÍLY, S.R.O.
POD VIŠŇOVKOU 1661/31
140 00 PRAHA 4
+420 355 330 800
AUTOPARTS, S.R.O.
VE ŽLÍBKU 1800
193 00 PRAHA 9
+420 226 001 333
AUTO SAVE, S.R.O.
BUDOVATEĽSKÁ 75/A
901 01 PREŠOV
+421 905 659 193
J.B.K., S.R.O.
Bátorové Kosihy 1586
946 34 Bátorové Kosihy
+421 357 611 745
+421 35 77 97 290
KAMICO, S.R.O.
Jiskrova ul. 4
040 01 Košice
+421 553 210 516
+421 553 210 530